فهرست ها

اختتامیه مسابقه هایکو کتاب در کتابخانه شهید مطهری مشهد مقدس

اختتامیه مسابقه هایکو کتاب ویژه هفته کتاب با معرفی نفرات برگزیده در کتابخانه عمومی شهید مطهری مشهد مقدس برگزار شد.

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی خراسان‌رضوی مسابقه هایکو کتاب که ویژه ایام هفته کتاب توسط کتابخانه عمومی شهید مطهری برگزار شده بود با معرفی نفرات برگزیده به کار خود پایان داد.

  این مسابقه که از ابتدای هفته کتاب آغاز و بعد از یک دوره تمدید تا پنجم آذرماه ادامه داشت با استقبال جمع کثیری از اعضای علاقه‌مند به کتاب و کتاب‌خوانی عضو کتابخانه عمومی شهید مطهری مشهد مواجه شده بود.

  از میان آثار ارسال‌شده به این مسابقه چهل اثر مورد داوری قرار گرفت و از بین بیست و هشت اثر منتخب به چهار نفر به قید قرعه هدایایی اهدا شد.

مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری مشهد مقدس دراین مراسم از استقبال و مشارکت اعضای کتابخانه در این مسابقه تقدیر کرد.

 مهشید متحدی ادامه داد: مسابقه هایکو کتاب از جمله برنامه های کتابخانه عمومی شهید مطهری در هفته کتاب سال جاری بود که استقبال بسیار خوبی از این برنامه از طرف اعضای کتابخانه صورت گرفت و علاقه مندانی از سایر شهرستانهای استان نیز در این مسابقه شرکت کردند.

 اختتامیه مسابقه هایکو کتاب در کتابخانه شهید مطهری مشهد مقدسوی ادامه داد: مسلبقه هایکو کتاب عنوان مسابقه ای است که شرکت کنندگان با استفاده از عنوان کتابهای مختلف جملات و اصطلاحات با مفهوم و با معنی تولید می کنند.

 در ادامه این مراسم کبری اروجی، زینت حیایی، فهیمه مردانی و محمد رضا حیدرنژاد چهار نفر برگزیده مسابقه هایکو کتاب کتابخانه شهید مطهری با اهدای هدایایی تقدیر شدند.

اخبار و اطلاعیه